Apie mus

Viešbutis „Jelita“ ir vila „Jelita“ yra įsikūrę vos 150 m nuo Kuršių marių, o Baltijos jūra pasiekiama pėsčiomis per 15 min.

Urbo kalno apačioje esantis fachverko stiliaus viešbutis „Jelita“ svečių laukia erdviuose apartamentuose su atskirais vonios kambariais, mediniais baldais  ir nemokamu belaidžiu internetu. Kai kuriuose kambariuose yra jaukūs židiniai ir balkonai – puiki vieta popietiniam poilsiui. Viešbutyje itin mėgsta apsistoti šeimos, kadangi esama apartamentų su dviem atskirais kambariais.

Saulėtą terasą turinčiame restorane „MEAT Steak House“ svečiams siūlomi gardūs kepsniai ir jūros gėrybių patiekalai.

Nepriklausomų apžvalgininkų vertinimu, viešbutis „Jelita“ įsikūręs poilsiautojų labiausiai mėgstamoje Nidos dalyje, kurios tanki žaluma vilioja ir pėsčiuosius, ir dviratininkus, o šalia tyvuliuojančios marios – žvejus ir buriuotojus.

 Vila „Jelita“ atrodo kaip tipiškas etnografinis kuršių žvejų namas. Jos vidiniame kieme svečiai gali nemokamai statyti savo automobilius, o lauko terasoje – mėgautis poilsiu saulės atokaitoje. Poilsiautojų akį džiugina išskirtinio  dizaino kambariai su antikvariniais baldais ir įvairiais meno kūriniais, visuose kambariuose yra televizoriai, vonios kambariuose – dušo kabinos. Viloje yra erdvus valgomasis ir bendra virtuvė, kurioje svečiai gali patys gamintis maistą. Kuršių marios yra už 150 m, autobusų stotis ir artimiausias prekybos centras – už 500 m nuo vilos.

booking nida Jelita Viesbutis

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox